Shqiperia

“Skllav i votave të qelbura”, Vasili akuza Ramës: Shëmtirë elektorale

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka hedhur akuza në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, Vasili thotë se Kryeministri është skllav i votave të qelbura dhe një shëmtirë politike e prodhuar nga shëmtira elektorale.

Statusi i plotë:

Kryeministri skllav i votave te qelbura dhe i jashtëqitjeve te krimit.

Kakarisjet e gjelit te fikur te qeverise, qe kendon mbi kuterbimin e plehut te horrllekut dhe ushqehet me jashteqitjet e krimit nuk i degjon më kerkush.

Tani ai eshte provuar boterisht si nje shemtire politike e prodhuar nga shemtira elektorale
Shemtira elektorale tani eshte perpara syve te te gjitheve me fakte pa fund,me emra e mbiemra.
Kjo shemtire elektorale prodhoi bastardimin me te madh qe Shqiperia ka pare ne qeverisje.
Shqiperia e ka bere zgjedhjen,do te jete e gjitha perballe kryeministrit skllav te krimit dhe sadakave te tij.
Vota plehu nuk do te kete më dhe as kryeministra, prostituta te plehut te krimit, gjithashtu nuk do te kete më.

Burimi: BalkanWeb

OPINIONE