Shqiperia

Sulm me gaz lotësjellës në zyrat e ALUIZNI-t në Durrës. Pse po grisen dosjet?

Ish-kryeministri Berisha flet për një sulm me gaz lotësjellës në zyrat e ALUIZNI-t në Durrës. Për këtë ai i referohet një mesazhi të mbërritur nga “qytetari dixhital”. Ja cfarë shkruan

“Qytetari dixhital denoncon:

Lexoni me poshte mesazhin e sapo mberritur.

22/05/2017, 15:40:33: Pershendetje Doktor. Sapo po ndodh tani me Durres ne zyrat e Aluizmit esht hedhur gaz lotsjelles. Ambulancat ikin e vijn duke cuar personelin ne spital.

Dua te theksoj qe ish drejtori i aluizmit sot ka dhen dorehqen por gjith diten me grupin e tij te LSI dhe bashke me te birin e Lefter Kokes po grisin dosje pa fund. Deri sa ndodhi kjo e fundit tani.

Duhet urgjent te nderhyje prokuroria. Perqafime”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

OPINIONE