EtiketeBasha

Opinion Shqiperia

Pse ka krizë politike?

/Redi Muçi/ Le ta themi hapur: nuk ka krizë politike sepse Shqipëria u kanabizua dhe u kthye në ‘narkoshtet’. Nuk ka krizë sepse Edi Rama i ka kapur tashmë të...

Shqiperia

Protesta e opozitës, reagon Rama

Pas protestës së opozitës në Tiranë ka ardhur një reagim i kryeministrit Edi Rama ne Facebook. Ai ka përdorur një thënie të strategjistit kinez, Sun Tzu...

Shqiperia

Basha: Pritet një surprizë e madhe!

Lulzim Basha tha në studion e emisionit ‘Opinion’ se pritet të shpërthejë diçka e madhe, e cila do trazojë nga themelet qeverinë socialiste. “Ata do të thonë...

Shqiperia

Një shëtitje në Bulevard

Lajmi i vetëm që prodhoi në pamje të parë protesta e opozitës ishte pjesëmarrja disi më e tkurrur se masa e njerëzve që dolën në rrugë në 27 Janar. U bënë...

Shqiperia

Çfarë (s)u pa nga protesta sot

Protesta e opozitës ditën e sotme pati një pjesëmarrje të konsiderueshme të qytetarëve në sheshin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta zgjati rreth një orë e gjysmë...

OPINIONE