EtiketeBehgjet Pacolli

Rajoni

Barbadosi njeh Kosovën

Kosova mori të enjten njohjen më të re nga Barbadosi në vigjilje të 10 vjetorit të Pavarësisë, deklaroi zëvendëskryeministri dhe shefi i diplomacisë së...

OPINIONE