EtiketeBlushi

Shqiperia

Blushi votoj kundër Metës president

Deputeti i LIBRA-s Ben Blushi ka deklaruar votën kundër në seancën e sotme plenare e cila mbahet për të zgjedhur Metën president. “Kam patur të drejtë kur kam...

Shqiperia

Presidenti, Blushi: Skenar i PS-LSI

Kuvendi ka nisur seancën e kësaj të enjte me debate për zgjedhjen e Presidentit dhe kërkesën e PS-LSI drejtuar KQZ-së për të shtyrë afatin e regjistrimit të...