EtiketeBolivi

Bota

Bolivi – Dorëhiqet Presidenti Evo Morales

Presidenti i Bolivisë Evo Morales njoftoi se ka dhënë dorëheqje nga posti i Presidentit të vendit me kërkesë të ushtrisë dhe me qëllim të vendosjes së paqes në...