Etiketedjali

Bota

Djali i Netanhyahut shan rëndë Turqinë

Përderisa marrëdhëniet mes Izraelit dhe Turqisë janë në pikën më dobët, djali i kryeministrit izraelit i ka hedhur benzinë zjarrit, duke fyer rëndë Turqinë...