EtiketeDritan Hila

Opinion Shqiperia

Të gjithë duan Baftjarin!

Nga Dritan Hila Tkurrja e mitingut të së shtunës të organizuar nga opozita ku PD kishte rolin lider nxori në pah problemet e vjetra dhe të reja të saj. E reja...

OPINIONE