Etiketedroge

Bota

Irani sekuestron mbi 4,6 ton drogë

Në një operacion të zhvilluar në juglindje të Iranit u sekuestruan 4 ton e 647 kilogram narkotikë. Muhammed Ganberi, kryeshefi i policisë në Sistan dhe...