EtiketeEDi Rama

Shqiperia

Lubonja për Rama 2

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’, analisti Fatos Lubonja ka bërë një përmbledhje për situatën politike dhe kabinetin qeveritar ‘Rama 2’. Lubonja tha...

Opinion

Më prishe pushimet, Agim Hushi!

Nga Kozeta Kurti Kam gjysmë ore që nuk po di si t’i drejtohem personazhit Agim Hushi: I dashur Agim; i nderuar zoti Hushi… apo si? I dashur nuk je, sepse...

Shqiperia

Linda Rama si Elena Caucesku…

Nga Bledian Koka Edi Rama po flet rëndom në takimet e tij me popullin për nevojën e reformimit te administratës publike, dhe fakti është që një reformim...

Opinion

Lista e zezë nr. 1 e Shqipërisë

Nga Kastriot Myftaraj 1)Edi Rama, nip biologjik i Ahmet Zogut, sepse babai i tij Kristaq Rama ishte djali ilegal i Mbretit Zog që kishte dashnore nënën e tij...

Shqiperia

Kujdes greminën Timonier!

Nga Andi Bushati Edi Rama e rrëmbeu i vetëm timonin. Këto zgjedhje që u bojkotuan nga ata që kanë braktisur me kohë Shqipërinë, nga ata që nuk patën besim tek...

Opinion

Pse më sulmojnë lakejtë e Ramës?

FATOS LUBONJA Fill pas botimit të shkrimit tim “Edi Rama narçizizmi malinj dhe shoqëria shqiptare”, si për ta ilustruar çka shkruaja, filluan sulmet denigruese...

Shqiperia

Rama: PD nuk i duhet as dreqit

Kryeministri Rama ka reagaur në facebook për situatën politike në vend. Sipas kryeministrit zgjedhjet do të mbahen me 18 qershorë, dhe PD nuk i duhet as dreqit...

OPINIONE