EtiketeKenia

Bota

Aksident rrugor në Kenia, 50 të vdekur

 Policia e Kenias ka njoftuar se 50 njerëz e kanë humbur jetën kur një autobus doli nga rruga dhe ra në një humnerë në qytetin perëndimor të vendit, Kericho...

OPINIONE

INTERVISTA