EtiketeKercenim

Bota

Netanyahu kërcënon Iranin

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu bëri të ditur se “Avionët F-35 që ndodhen në inventarin e Forcave Ajrore të Izraelit mund të arrijnë në çdo vend të...

Bota

Gruaja që kërcënon triumfin e Erdogan

E quajnë “Marine Le Pen e Turqisë” për shkak të përfshirjes për shumë vite në partinë e ekstremit të djathtë MHP. Po ashtu ajo është kthyer në makthin e...

Shqiperia

Greket kërcënojne Ramën

Diplomacia greke ka reaguar me anë të një paralajmërimi të rrepte ndaj vendimit të autoriteteve vendore në Himarë, në lidhje me planin urbanistik të miratuar...

Rajoni

Islamofobet kercenojne mufti Ternaven

Bashkësia Islame e Kosovës konsideron se kërcënimet me vdekje të udhëheqësve të shtetit, BIK dhe komunës së Prishtinës përmes grafiteve është akt i...

Rajoni

Erdogan: Gyleni rrezikon Shqipërinë

Turqia sheh me shqetësim përplasjen e fundit mes Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama. Deklarata është bërë në një intervistë...