EtiketeKim Jong

Bota

CNN tallet me marrëveshjen historike

Lajmi i marrëveshjes historike mes presidentit amerikan Donald Trump dhe liderit komunist të Koresë së Veriut është raportuar gjerësisht në mediat...

OPINIONE