EtiketeLavdrim Muhaxheri

Rajoni

Rrihet islamofobi Vehbi Kajtazi

Vehbi Kajtazi, gazetari islamofob dhe kryeredaktor i “Insajderit”, është rrahur dhe gjakosur mesditën e sotme në një lokal në Prishtinë. Ne...