EtiketeMaliq

Shqiperia

Digjet një banesë në Maliq

Përfshihet nga flakët një banesë mëngjesin e kësaj të diele në fshatin Sovjan të Maliqit. Sipas informacioneve mësohet se banesa është në pronësi të shtetasit...

Shqiperia

Zhduken dy minorenë në Maliq

Më 21 dhjetor, një vajzë dhe një djalë minorenë janë larguar nga banesat e tyre në Maliq. 16 vjeçarja me iniciale S.O, është denoncuar si e zhdukur nga tezja e...

OPINIONE

INTERVISTA