EtiketePerleshje

Bota

Përleshje në Xhammu Kashmir, 3 të vdekur

Tre pjesëtarë të sigurisë humbën jetën në një përplasje midis forcave të sigurisë dhe kryengritësve pro-pavarësisë në rajonin Xhammu Kashmir. Sipas kanalit...

Bota

Përleshje në Xhamu Kashmir

Të paktën 3 kryengritës janë vrarë si pasojë e përleshjes mes forcave të sigurisë dhe kryengritësve në rajonin Xhamu Kashmir të Indisë. Sipas lajmeve në mediat...