EtiketeSarande

Shqiperia

Rama pritet me protesta në Sarandë

Qytetarë dhe mbështetës të opozitës e kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama në Sarandë. Me pankarta në duar dhe me thirrjet “Rama Ik”, qytetarët kanë...