Etiketeshperthime

Bota

Zjarr dhe shpërthime në Vatikan

Një zjarr është pasuar me disa shpërthime të fuqishme pranë një parkingu të veturave të vjetra në Vatikan, shkruan e përditshmja italiane “La Republica”...

OPINIONE