EtiketeTajvan

Bota

Tërmeti 6,4 ballë Rihter godet Tajvanin

Një hotel dhe një urë u shembën pas një tërmeti me magnitudë 6,4 ballë të shkallës Rihte që goditi të martën pjesën lindore të Tajvanit, theksuan autoritetet e...

OPINIONE