Taulant Muka, diskrediton regjimin e korruptuar universitar te Edi Rames

Ne nje video te botuar online, Dr. Taulant Muka i numeron nje per nje Edi Rames, ministrave te tij dhe rektoreve te tij sistemin e korruptuar universitar ne Shqiperi. Shikoni videon me poshte te kuptoni nivelin e korrupsionit ne universitetet shqiptare:

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne