Shqiperia

Të shtëna me arme zjarri në Lezhë, një i plagosur (Emri)

Të shtëna me armē zjarri janë dëgjusr këtë pasdite në qytetin e Lezhës. Si pasojë, një person është plāgosur. Ai është Odise Simoni 30 vjeç.

Simoni është dërguar në spital, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Autori është identifikuar nga policia dhe është shpallur në kërkim./tpz

OPINIONE