Bota Sport

Tifozi i Wellsit humb kuletën, ia kthejnë pa prekur

Të shumtë ishin tifozët Wellsjan që erdhën dje në stadiumin ‘’Elbasan Arena’’ për të ndjekur kombëtaren e tyre. Por një tifozi i ka humbur portofolin bashke me biletat e udhëtimin dhe paratë.

Megjithatë tifozit nga Ëellsi është këthyer i pa prekur. Lajmi bëhet i ditur nga tifo grupi në Tëiter ‘FSFWalesfanemb” e cila shkruan. Portofolin e Leyshon Thomas e ktheu një djalë i ri shqiptar dhe asgjë nuk ishte prekur brenda.

Në komenet e shumta tifozët e Wellsit kanë falenderuar të riun shqiptar emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

OPINIONE