Vrasja e Ridvan Ramazanit/ Ja kush është autori i dyshuar, protagonistët nga i njëjti fshat

Policia e Shtetit ka dhënë sot informacion, në lidhje me vrasjen e Ridvan Ramazanit, duke thënë se ka identifikuar vrasësin e dyshuar dhe se po kërkon për të.

Autori i dyshuar i krimit është shtetasi Duel Mehmedaj.

Në makinë me të ka qenë edhe i vëllai i tij, Hydajet Mehmetaj. Ky i fundit ka qenë thjesht i pranishëm në vendngjarje, por nuk ka kryer asnjë veprim.

Fisi Mehmetaj është nga fshati Darragjat i Shkodrës. Autori i dyshuar dhe viktima janë nga i njëjti fshat./BW

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne