Shqiperia Video

Xhahili Ylli Gurra thote qe nuk ka problem te behen zgjedhjet per Bajram

Myftiu xhahil i Tiranes Ylli Gurra, i cili njihet si zar i betuar i Edi Rames, qeveria e te cilit e favorizon qe te mos kthehet ne katundin e tij ne Librazhd por e mban si myfti te Tiranes qe te poshteroj muslimanet tiranas me injorancen e tij, ne videon me poshte justifikon klasen kriminale politike shqiptare qe te poshterojne festen e Bajramit dhe te organizojne zgjedhjet dhe sherret e tyre ne kete dite te shenjte.