June 25, 2023

Vuçiç: Kurti do luftë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ka thënë se përshkallëzimi i situatës në Kosovë nuk e ka arritur pikun dhe se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dëshiron

Read More