Shqiperia

Aksident i 3-fishtë në Tiranë, plagosen dy shoferë, dërgohen në spital

Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur në Tiranë, saktësisht në rrugën ‘’Muhedin Llagami’’ ku janë plagosur dy shoferë.

Tre automjete janë përplasur me njëra- tjetrën teksa janë plagosur shoferët K.K, dhe L.B.

Ndërkohë shoferi i tretë është në vendin e ngjarjes dhe nuk ka dëmtime, kurse dy të parët janë në spital nën kujdesin e mjekëve./BW

Etiketa