Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen tre automjete

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës përballë tregut agroushqimorë.

Mësohet se tre automjete janë përfshirë në aksident, por për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila po punon për të normalizuar kaosin e krijuar me trafikun e krijuar në të dy krahët e autostradës dhe rrugës dytësore.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne