Aksident në Pogradec, dyshohet për të plagosur

Një tjetër aksident është regjistruar në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit Buqezë. Sipas informacioneve të para në këtë aksident janë përfshirë dy mjete ndërsa paraprakisht raportohet edhe për të plagosur.

Aksidenti sapo ka ndodhur policia dhe një ambulancë në vendngjarje. Siç shihet edhe nga pamjet aksidenti ka krijuar edhe trafik.

Ndërkohë kujtojmë se një aksident tjetër në po të njëjtin aks ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku u përfshinë 3 mjete dhe u plagosën 6 persona./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne