Ambasada Ruse në Tiranë uron Fitër Bajramin

Ambasada Ruse në Tiranë u uron Gëzuar Fitër Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë në Shqipëri dhe kudo në botë! Paqja, harmonia dhe mbarësia mbizotërofshin tek ju dhe familjet tuaja!

Më poshtë janë fotot nga Moska, ku u festua sot kjo ditë e shënuar. – shkruan amasada ruse ne Facebook.

Image may contain: sky and outdoor
Image may contain: one or more people, crowd, sky and outdoor
Image may contain: one or more people, crowd and outdoor
Image may contain: one or more people, crowd and outdoor

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne