Bota

Arabi Saudite: Rrëzohet helikopteri me një princ në bord

Rrëzohet një helikopter në Arabinë Saudite ku ndodhej një princ dhe zyrtarët e nivelit të lartë. Njoftohet se personat në helikopter kanë humbur jetën, raporton Anadolu Agency