Artan Hoxha “plas bombën”/ Opozita ka një video, që mund të fundos Qeverinë

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në studion e emisionit “Java” në Radio Televizionin Shqiptar ka bërë një deklaratë bombë.

Hoxha ka thënë se opozita ka disa filmime të forta, që tregojnë se si janë vjedhur votat në Dibër.

“Opozita ka disa filmime më të forta se si janë vjedhur votat në Dibër. Por se pse nuk e nxjerrin e dinë ata”, – ka thënë gazetari.

Më tej ai ka nënvizuar se në zgjedhje janë kapur komisionet duke marrë lekë dhe nëse opozita e nxjerr atë video, mund të nis një hetim i fortë që mund edhe ta rrëzojë qeverinë Rama.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne