Artan Lame paraqitet në SPAK!

Artan Lame, ish-kreu i Kadastrës, është paraqitur sot në SPAK, i thurrur nga Eneid Nakuçi. Sipas burimeve, Lame është thirrur për t’u pyetur mbi një dosje e cila po hetohet nga SPAK.

Dosja ka të bëjë me premtimet për dhënien e legalizimeve në këmbim të votës për zgjedhjet lokale të vitit 2019.

Kujtojmë që në pranga pak kohë më parë ra një ish-punonjës i ALUIZNI-t dhe një ish-kryeplak./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne