Bandat po bëjnë ligjin në Rrugën e Kombit, policia po i ndihmon

Një denoncim ka mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Sipas denoncuesit, ai është sulmuar nga 4-5 persona sapo ka kaluar urën e Milotit.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Bandat bejne ligjin ne Rrugen e Kombit!

Policia e ndihmon me sehir!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Pershëndetje, shokë,miq e jarana, parmbrame me mjetin tim transportus isha duke u kthyer nga durresi drejt per ne kosove, dhe papritmas një grup prej 3,4 personave me sulmuan me gurë,por për fat te mire nuk pësova fizikisht unë por vetem deme materiale, rasti me ka ndodhur ne Milot siper ures, njo dy kilometra vazhdova dhe takova nje postbllok policor i tregova ngjarjen qe me kishte ndodhur po hasa ne vesh te shurdher, andaj bashkqytetar ju lutem nese mundeni ju lutem qe tju shmangeni udhtimet gjatë nates.”

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne