Berat/ Aktivistët e PD-së derdhin manderinat rrugës

Opozita ka organizuar një tjetër protestë në Urën Vajgurore, Berat.

Me pankarta në duar dhe thirrje antiqeveritare,  ata shpallin falimentimin e tyre duke derdhur manderinat në rrugë.

“Kemi falimentuar qeveria ka rënë poshtë. Edi Rama të na presë më 16 shkurt sepse protesta do të jetë masive. Ne do ta rrëzojmë sepse është shtet kriminal”, shprehen aktivistët.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne