Berisha publikon videon, prodhimi i “mallit” i mbarë dhe për këtë vit

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social një video të një plantacioni kanabisi.

Sipas “qytetarit dixhital” i cili e ka nisur videon, në pamje tregohen një ndër disa parcelat e mbjellura me drogë në Shkodër.

“Prodhimi i mallit eshte i mbare!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
Peshendetje kjo vidio asht nji nder shum parcelat ne gajtan shkoder , ju lutem anonim”.

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne