Blinken shkon në Kryeministri, mbërrin edhe Yuri Kim

Pas takimit me të rinjtë, sekretari amerikan Antony Blinken, ka mbërritur në Kryeministri, aty ku do të zhvillojë takimin me Ramën, si dhe do të firmosen disa marrëveshje.

Ndërkohë po ashtu në Kryeministri është parë të mbërrijë edhe Yuri Kim.

Më pas, sipas agjendës, është konferenca e përbashkët me Edi Ramës para gazetarëve./gazetaimpakt

Pas takimit me të rinjtë, Blinken shkon në Kryeministri,

Pas takimit me të rinjtë, Blinken shkon në Kryeministri,

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne