Çështja ‘Gërdeci’/ Sot gjyqi për Mediun, pritet të dëshmojë Shkëlzen Berisha dhe Aldo Bumçi

Ashtu siç ishte planifikuar, mbahet sot seanca e radhës në GJKKO për ish-ministrin e Mbrojtjes, Fatmir Mediu për çështjen ‘Gërdeci’.

Në foton e mësipërme shihet Mediu, që hyn në ambientet e SPAK. Ndërkohë, sot pritet që të dëshmojë edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Po ashtu, GJKKO ka thirrur për të dëshmuar edhe ish-ministrin Aldo Bumçi./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne