Shqiperia

Çuditë e motit/ A do keni mundësi për plazh në fundjavë?

Sipas Meteoalb, moti do të vijojë të mbetet i paqëndrueshëm për të gjithë fundjavën. Temperaturat do të “gënjejnë” shumëkënd pasi në orët e para të pasdites do të jenë relativisht të larta, por në pjesën e dytë të ditës, parashikohet të ketë reshje dhe një rënie të termometrit.

E shtuna dhe e diela do të jenë të paktën në pjesën e dytë të ditës të dominuara nga koha e paqëndrueshme dhe reshjet e herëpashershme të shiut.

Etiketa