Shqiperia

E RËNDË/ 28 vjeçari gjendet i vetëvarur në Durrës

Një 28-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në fshatin Shkallnur të Durrësit.

“Më datë 21.09.2020, rreth orës 07:15, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, shtetasi F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tpz

OPINIONE