Eksponenti i PS i dalë nga burgu terrorizon Kasharin

Ish-kryeministri, Sali Berisha, referuar denoncimit të një “qytetari dixhital” pretendon se Kashari po terrorizohet nga një eksponentet i Partisë Socialiste që sipas denoncimit del në lagje me kallashnikov në dorë duke tmerruar fëmijët.
STATUSI I SALI BERISHËS

Narkomafia terrorizon Kasharin me miratimin e narkopolicise!

Qytetari dixhital denoncon:

– Terror ne Kashar nga kriminel siçilist i dale nga burgu,

– Ate e nxit agjenti i policise per Kasharin,

– Xhaf Koçi, i cili eshte edhe kryetari i Partise siçiliste te Kasharit. sb

“26/05/2017, 23:19:08: ‪: Mirmbrema z. Berisha! Ju kerkoj ndjes per shqetesimin. Sot ne mezdit Nje person ne lagjen yshek te komunes kashar ka dal dy her neper lagje me kallashnikov ne duar duke tramatizuar femijet ne rrug dhe policija eshte njoftuar dhe personi del per her te dyt ne dark ne oren 20:30 perseri me kallash ne duar.personi ne fjal ka ca dit qe ka dal nga burgu esht eksponent i PS . Ju lutem bejeni puplik kete shqetsim.Agjent krimesh ne kete zon kemi kryetarin e partis socjaliste te komunes kashar Xhaf Koçi i cili duket se nxite kriminelin”

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne