Ekstremisti Josif Papagjoni shpjegon teorite e tij per lufte kunder Islamit ne Shqiperi

 

Pas shkrimit fashist te botuar ne TemA-n e Mero Bazes, Josif Papagjoni eshte intervistuar nga Mustafa Nano, ku ai shpalos urrejtjen e tij kunder Islamit dhe muslimaneve shqiptare. Video me siper zberthen urrejtjen etnike dhe fetare te Papagjonit kunder shqiptareve muslimane.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne