Shqiperia

Era e fortë në Vlorë, pezullohet lëvizja e tragetit drejt Italisë dhe dalja në det e anijeve të peshkimit

Erërat e forta në qytetin bregdetar të Vlorës kanë detyruar autoritetin portual që të pezullojë lundrimin e trageteve.

Mësohet se trageti i linjës për në Itali nuk do të niset për dy ditë.

Po ashtu është pezulluar edhe dalja në det e anijeve që merrem me peshkim./balkanweb

OPINIONE

INTERVISTA