Sport

Fantastike në “Elbasan Arena”, goli i Kosovës bën të shpërthejë gëzimi në stadium

Ndonëse Shqipëria po humbiste 1-2 me Andorrës, në stadium kanë shpërthyer tifozët në gëzim të madh dhe me thirrjet “Kosova, Kosova”!

Kjo menjëherë sapo është mësuar goli i avantazhit në Pëlzen, ku Kosova po luan kundër çekisë. Tifozët kuqezi u janë bashkuar festës së vëllezërve të tyre ndonëse janë qindra kilometra larg.

  • foto galeri

OPINIONE

INTERVISTA