Fjalë emocionuese nga Gold AG për Drenicën

Këto ditë është hapur një debat nëpër rrjetet sociale pasi është përfolur që stadiumi kombëtar i Kosovës do të ndërtohet afer Prishtines.

Ne kete debat eshte futur edhe Gold AG, i cili ka publikuar foto nga Prekazi me disa fjalë prekese për Drenicën ne llogarine etij në Instastory . “Drenicë ti e meriton çdo të mirë, ta kemi borxhë dashurinë dhe respektin”, shkruan Gold AG./ Gazeta Impakt

 

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne