FOTOT/ Grumbull në kafe dhe pa maska, deputetët e Kuvendit nuk i tremben COVID 19

Ndërsa së fundmi rastet me COVID janë në rritje, e specialistët këshillojnë mbajtjen e maskave, një këshillë e tillë nuk ndiqet nga disa deputetë të Kuvendit të Shqipërisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në fotot e siguruara nga LSA-ja, duken disa prej tyre me maska, më të vjetërit, e të tjerë më pak kokëçarës.

Por ajo që bie në sy, është fakti se deputetët nuk ruajnë as distancën sociale. Në një foto, duken katër prej tyre të ulur në një kafe dhe dy të tjerë, mes tyre Myslim Murrizi që rrinë në këmbë, shumë afër tyre./BW

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne