Shqiperia

Gjendet e mbytur në rezervuarin e Surrelit një grua, detajet e para

Një grua është gjetur ditën e sotme e mbytur në një rezervuar në Surrel të Tiranës.

Policia bën të ditur se trupi i viktimës është gjetur rreth orës 9:00 të ditës së sotme.

Sipas Policisë nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhuna, por në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor, i cili po punojnë për identifikimin e viktimës dhe shkaqet e ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./tpz

Etiketa

OPINIONE