Shqiperia

Gjendet një person i pajetë në det

Gjendet një person i pajetë në det në qytetin e Vlorës. Nga informacionet paraprake dyshohet se është mbytur, ende nuk dihet identiteti i viktimës. Polica dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në Triport, Zvërnec, pranë molit të peshkimit është gjetur i pajetë shtetasi A. J., rreth 60 vjeç, i cili ka qenë duke peshkuar. Nga kqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune, dyshohet se vdekja mund ti ketë ardhur për shkak të infarktit kardiak.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme./faxweb

OPINIONE

INTERVISTA