Sport

Gjermani Tobias do të drejtojë ndeshjen Shqipëri-Turqi në “Loro Boriçi”

Ndeshjen që kombëtarja turke (A) do të luajë jashtë të premten (22 mars) me Shqipërinë për eliminatoret e Kampionatit Evropian të Futbollit UEFA (Euro 2020) do ta drejtojë Tobias Stieler nga Federata Gjermane e Futbollit.

Ndeshjen që kombëtarja turke (A) do të luajë jashtë të premten (22 mars) me Shqipërinë për eliminatoret e Kampionatit Evropian të Futbollit UEFA (Euro 2020) do ta drejtojë Tobias Stieler nga Federata Gjermane e Futbollit.

Përballja do të jetë në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës dhe do të fillojë në orën 20.45. Ndihmësit e Stieler-it në këtë takim do të jenë Mike Pickel dhe Christian Gittelmann.

Ndërsa gjyqtari i katërt është Christian Dingert./ trt

OPINIONE

INTERVISTA