“Gore çfarë ke?”- Degradon në ofendime sherri mes Erion Braçes dhe Gaz Bardhit! Deputet i PS-së: Mbylle gojën k*urvë m*ti!

Ka degraduar në ofendime banale sherri mes deputetit të PD-së, Gazment Bardhi dhe ligjvënësit të PS-së, Erion Braçe.

Teksa deputeti demokrat fliste në foltoren e Kuvendit ka ndërhyrë Erion Braçe, i cili iu drejtua duke i thënë “na plasi tr*pi çfarë thua ti”.
Ndërsa kreu i Grupit të PD-së e quajti “gore”.

“Mbylle gojën k*urvë m*ti, o qelbësirë”, iu kthye Braçe.

Pjesë nga sherri:

Erion Braçe: Na plasi tr*pi çfarë thua ti

Gaz Bardhi: Çfarë ke ti mo? Gore çfarë ke? Gore çfarë ke?

Erion Braçe: Mbylle gojën k*urvë m*ti! Mbylle gojën k*urvë m*ti

Erion Braçe: Pusho, o k*rvë, o qelbësire./BW 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne