Grushta mes anëtarëve të PS-së dhe LSI-së në Durrës

Kur na ndan edhe një orë nga orari zyrtar i votimit në të gjithë vendin, në lagjen 18 në Durrës raportohet një tjetër incident.

Atje ka ndodhur një incident mes disa anëtarësh të PS dhe një grupi simpatizantësh të LSI. Sipas të dhënave që ajo përcjell nga vendngjarja disa anëtarë të Partisë

Socialiste janë përpjekur të sulmojnë simpatizantët e LSI, për t’i intimiduar dhe mos lejuar të shkojnë në votim. /BW.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne